Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Новини ДСЕКУ версія для друку
Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка до Дня контррозвідки Служби безпеки України

Шановні співробітники української контррозвідки!

 

Високо цінуючи вашу кропітку щоденну працю, спрямовану на захист безпеки та незалежності нашої Батьківщини, від імені колективу Держекспортконтролю та від себе особисто щиро вітаю вас із Днем контррозвідки Служби безпеки України!

Бажаю кожному з вас невичерпної енергії, сил та наснаги у вашій благородній справі захисту державної безпеки! Миру і злагоди вам та вашим близьким!

 

З повагою

Олександр ПАВЛІЧЕНКО

 


Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка з 24 річницею від дня створення Державної служби експортного контролю України та Новим 2021 роком.
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 16.12.2020 № 12).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 10.12.2020 № 11)
Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка до Дня контррозвідки Служби безпеки України
Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка до Дня працівників дипломатичної служби України
Про запровадження тестової версії нового веб-сайту Держекспортконтролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 15.10.2020 № 10)
Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).