Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Новини ДСЕКУ версія для друку
Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка до Дня працівників дипломатичної служби України

Шановні дипломати і працівники дипломатичних установ!

 

Від імені колективу Держекспортконтролю та від себе особисто вітаю всіх українських дипломатів та працівників дипломатичних установ з Днем працівників дипломатичної служби!

Бажаю наснаги та невичерпної творчої енергії у щоденному відстоюванні інтересів нашої Вітчизни, нових звершень на шляху зміцнення авторитету України на міжнародній арені!

Міцного здоров’я Вам та Вашим близьким і подальших професійних досягнень!

 

З повагою

 

Олександр ПАВЛІЧЕНКО

 


Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка з 24 річницею від дня створення Державної служби експортного контролю України та Новим 2021 роком.
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 16.12.2020 № 12).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 10.12.2020 № 11)
Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка до Дня контррозвідки Служби безпеки України
Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка до Дня працівників дипломатичної служби України
Про запровадження тестової версії нового веб-сайту Держекспортконтролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 15.10.2020 № 10)
Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).