Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Новини ДСЕКУ версія для друку
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки

Щодо затвердження Антикорупційної програми

Держекспортконтролю на 2020-2021 роки

 

На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції» комісією Держекспортконтролю з оцінки корупційних ризиків, із залученням громадськості та суб‘єктів здійснення міжнародних передач товарів військового призначення та подвійного використання, підготовлено Антикорупційну програму Державної служби експортного контролю України на 2020-2021 роки.

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 23.06.2020 № 271/20 вказану Антикорупційну програму було погоджено з наданням обов‘язкових для розгляду пропозицій. За результатами розгляду значені пропозиції були враховані шляхом внесення змін до Антикорупційної програми.

З метою участі громадськості у контролі за виконанням заходів Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки, можливого отримання пропозицій щодо більш ефективного усунення корупційних ризиків у сфері державного експортного контролю, її розміщено на офіційному веб-сайті у розділі «Антикорупційна діяльність».

        

 

 


Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка з 24 річницею від дня створення Державної служби експортного контролю України та Новим 2021 роком.
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 16.12.2020 № 12).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 10.12.2020 № 11)
Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка до Дня контррозвідки Служби безпеки України
Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка до Дня працівників дипломатичної служби України
Про запровадження тестової версії нового веб-сайту Держекспортконтролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 15.10.2020 № 10)
Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).