Державна служба експортного контролю України
[повернутись]
Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка з 24 річницею від дня створення Державної служби експортного контролю України та Новим 2021 роком.

Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка з 24 річницею від дня створення Державної служби експортного контролю України та Новим 2021 роком.

Дорогі колеги, друзі!

Сьогодні виповнюється 24 роки від дня створення нашої служби. Не назви й статуси, які неодноразово змінювались протягом цих років, визначають сучасну Державну службу експортного контролю України, а люди, які своєю кропіткою працею створили її сьогоднішній образ та вибудували складний механізм одного з ключових державних органів у системі національної та міжнародної безпеки.

У переддень новорічних свят хочу найперше подякувати всім за роботу. 2020 рік виявився непростим, кожен з нас пройшов випробовування на міцність, пов’язані перш за все із обмеженнями, викликаними світовою пандемією, технічними перешкодами, на шляху до структурної трансформації Служби.

Попри хронічний брак фінансування ми досягли значних успіхів у своїй роботі – погодили з усіма зацікавленими сторонами проект нової редакції закону, який регулює діяльність у сфері міжнародних передач стратегічних товарів, здійснили структурну реорганізацію нашої Служби, вийшли на завершальний етап робіт по запровадженню електронної системи ліцензування "Stratlink". І нехай ці результати ще не такі очевидні для стороннього ока, нехай позитивні зміни ще не встигли відчути наші партнери – ці зміни є, вони стануть надійним підґрунтям подальшої трансформації та модернізації системи державного експортного контролю України.

Сьогодні хочу подякувати всім за те, що незважаючи на всі негаразди і випробування, ви щодня сумлінно і відповідально працювали на благо нашої спільної справи, держави та суспільства. Кожен з вас є частиною великої дружньої команди і завдяки нашій спільній роботі ми досягли нових вершин у цьому році. І з честю та гідністю можемо сказати – ми впоралися і готові йти у 2021 рік з новими силами, новими ідеями, новими сподіваннями! Дякую всім вам!

Бажаю кожному найперше міцного здоровя, хай новий рік буде багатий на перемоги, сміливі рішення, злети у карєрі та достаток! Нехай кожен день надихає, дарує сили і бажання відкривати себе та світ заново! Любові, щастя та миру вам і вашим родинам!

Зі святом!

 

Олександр ПАВЛІЧЕНКО

 

 

[повернутись]